Alus- ja alghariduse suvekool 2022

Teid ootab ees kolm inspireerivat õppepäeva mõttekaaslaste ja huvitavate esinejatega looduskaunis keskkonnas. Suvekoolis tutvume maailmahariduse teemade ja meetoditega süvitsi ning võtame koos ette järgnevad põnevad tegevused:

• õpime Polina Tšerkassova jutuvestmise töötoas muinaslugusid looma, jagama ja kuulama;
  • mõtiskleme, kuidas maailmahariduse teemasid läbi muinasjuttude lastele edasi anda;
  • arutleme süvitsi mitmekultuurilise ja avatud rühmaruumi kujundamise üle;
  • tutvume uue “Maailma hoidjate lood” kogumikuga;
  • jagame kogemusi “Amanda ja maailm” juhendmaterjali kasutamisest.

Praktiline info:

• Suvekooli osalustasu on 35 eurot (toitlustus-, majutus- ja koolituskulud hinna sees).
  • Bussitransporti korraldatud ei ole. Julgustame teid transporti jagama, mille kohta saadame informatsiooni augustis.
  • Majutus Koolimäe Loomemajas on 1-3 kohalises tubades jagatud duširuumidega.
  • Mondo on otsustanud oma korraldatud üritustel pakkuda taimetoitu, kuna selle keskkonnajalajälg on väiksem. Palun anna meile registreerimisvormis märku, kui sul on toidu osas erisoove või -vajadusi.

Info osalustasu maksmiseks ja ajakava saadame registreerunud osalejatele augusti alguses. Osalemiseks täida palun registreerimisvorm hiljemalt 4. juuliks 2022 läbi selle vormi. NB! 19. juuni seisuga on kohad täis, lisame teid ootejärjekorda.

Suvekool toimub MTÜ Mondo projekti „Maailmaharidus lasteaiast gümnaasiumini; Eesti panus kestliku arengu eesmärkidesse” raames, mida rahastab ESTDEV – Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus.