Filmilaenutaja meelespea

Filmide vaatamiseks või laenutamiseks peate olema end Maailmakooli lehel kasutajana registreerinud. Filme laenutame hariduslikel eesmärkidel, et saaksite neid oma koolis või sõpruskonnas näidata. Filme on oodatud laenutama nii noored, õpetajad, noorsootöötajad kui ka noortevaldkonna organisatsioonide esindajad, kes on huvitatud globaalsetest teemadest.

 

Filme saate tellida pärast seda, kui olete end kasutajana registreerinud ning sobiva filmi leidnud. DVD filme saadame mälupulgal Omnivaga 2-3 tööpäeva jooksul. Internetis vaatamiseks saadame vastava filmi parooli ja lingi ühe tööpäeva jooksul.

 

Filmikataloog virtuaalsel kujul asub SIIN. 5€ saad filmikataloogi endale tellida paberkujul.

 

TÄHTIS:
– MTÜ Mondo filmikogu on tasuta sellel tingimusel, et filme kasutatakse hariduslikel eesmärkidel. Soovime seda põhimõtet järgida ka edaspidi. Seetõttu on aga rangelt soovituslik, et Mondo filmikogust laenutatavate filmide näitamisel kasutatakse ka MTÜ Mondo ning vajadusel ka rahastajate logo. Need on võimalik saada filmikogu koordinaatori käest sobivas formaadis. Vajadusel lisandub ka osavõtuleht, mille kasutamise instruktsioonid edastab samuti koordinaator.

 

Filmide laenutamine on tasuta ja seda korraldab Mondo dokumentaalfilmide koordinaator Terje Tamm: filmid@mondo.org.ee, tel: 53365452.