Filmiklubi asutamine

Vaata ja Muuda dokfilmiklubi tegemine on imelihtne!

Esimese asjana pead tundma, et üleilmsed teemad ja seosed, kauged maad ja kultuurid, inspireerivad inimesed ja teod, parem maailm ja puhtam keskond on midagi, mille nimel tahad tegutseda. Ja loomulikult peab Sul olema üle keskmise suur huvi dokumentaalfilmide vastu. On see nii?

Kui jah, siis võid meile endast teada anda. Selleks tuleb Sul täita eesolev ankeet, mille leiad SIIT ning saata see aadressil dfk@mondo.org.ee. Sinu andmeid vajame selleks, et teada, kellega on tegu. Muul eesmärgil kui vaid dokfilmiklubide alase info edastamiseks me seda ei kasuta. Lisaks on registreerimisleht Sinu avaldus ja huvi tõestus astumaks rahvusvahelise dokfilmilubide liikumisse. Võtame sinuga kiirelt ühendust!

Lisaks Sinu kontaktandmetele soovime teada, et kes on teised inimesed (õpilased või õpetajad), kes Sind linastuste korraldamisel abistama hakkavad. See on oluline, sest üksi on kõike korraldada raske. Kui on abiväge ja liitlasi, siis on dokfilmiklubindus Sulle endale lõbusam ja nauditavam. Sellest saab positiivne kogemus!

Eeldame, et dokfilmiklubi registeerib dokfilmiklubi juht (Sina?). Just sellise tiitli saad, kui klubi on edukalt, loodud, Vaata ja Muuda kontoris ja kodulehel kirja pandud, eriti aga kui esimene dokfilmilinastus toimunud.

Lisaks palun pane oma dokfilmiklubile ka nimi. See võib olla mis iganes. Alates kaunist poisslapsenimest, millegi akadeemiliseni – näiteks viitega oma koolile. See dokfilmiklubi on Sinu looming, mida meie aitame ellu viia. Dokfilmiklubi juht on aktivist ja dokfilmifestivali kuraator ühes isikus!

Lisaks oma tiimile aitab Sul korraldada ka Vaata ja Muuda dokfilmiklubide koordiaator, kes asub kontoris Tallinnas, Telliskivi loomelinnakus. Seal asub ka DVDdel filmikogu ning kel võimalus, on MTÜ Mondo kontorisse alati teretulnud saama filme, reklaamplakateid, kleepekaid või niisama filmijuttu puhuma. Koordinaatorilt saad vajalikke materjale ning head nõu nii külalsite kutsumisel kui filmide valikul. Helista talle telefonil 5531340 või kirjuta dfk@mondo.org.ee

Lisaks nõustamisele ja materjalidele, filmisoovitustele ja külaliste kontaktidele, mida saad toredalt Vaata ja Muuda koordinaatorilt, uuri lähemalt ka kodulehte, kus on DFK ASUTAMISEKS JA ESIMESE LINASTUSE KORRALDAMISEKS ABISTAVAID JUHTNÖÖRE.

Põnevaid linastusi Sulle!