15.04.17

MTÜ Mondo kutsub osalema seminaril “Kvaliteetne haridus = kestlik maailm?”

MTÜ Mondo kutsub osalema seminaril  “Kvaliteetne haridus = kestlik maailm?”, mille päevakava leiate siit. Seminar toimub 05. mai 2017 kell 12–17 Telliskivi Loomalinnakus, Tallinnas.

Seminari eesmärgiks on:

• esitleda MTÜ Mondo koolijuhtide uuringut “Eesti koolijuhtide arusaamad ja hinnangud väärtuskasvatusele ning maailmaharidusele”;

• arutleda, milline on maailmakodanikuhariduse hetkeseseis Eestis;

• saada teadmisi, kuidas PISA test 2018. aastal hakkab mõõtma õpilaste globaalset kompetentsust;

• mõista UNESCO maailmakodanikuhariduse teemavaldkondi ja õpieesmärke;

• õppida Soome kogemusest, kuidas viia läbi õppekava reformi.

ÜRO kestliku arengu eesmärkidest neljas on pühendatud haridusele, alaeesmärk 4.7 toob eraldi välja maailmakodanikuks olemise ning kestliku arengu toetamise. Rahvusvaheliselt hindab õpilaste teadlikkust üleilmsetest teemadest OECD poolt läbiviidav järgmine PISA test.

Palun registreerige seminarile hiljemalt 01.05. aadressil:  http://bit.ly/haridusseminar