05.10.16

Sotsiaalmeedia koolitus noortele 26.–27.11

sotsiaalmeediaOled huvitatud meediaharidusest ja tahad õppida, kuidas sotsiaalmeediat tõhusalt kasutada?
MTÜ Mondo kutsub 10 tubli noort osalema sotsiaalmeedia koolitusel, mis toimub Tallinnas 26.–27.novembril koostöös Soome ühe tuntuma disaini- ja loovagentuuriga Måndag (http://www.mandag.fi/portfolio/?lang=en).

Koolituse käigus õpime, kuidas tõhusat sotsiaalkampaaniat üles ehitada ja läbi viia. Arutame ka selle üle, millise pildi saavad noored sisserändajatest sotsiaalmeedia kaudu ja planeerime koos köitva sotsiaalmeediakonkursi noortele, mida hiljem koos läbi viia.
Koolitusele ootame kandideerima keskkooli- ja üliõpilasi ning ajakirjandustudengeid, kes on huvitatud meediaharidusest, kasutavad aktiivselt sotsiaalmeediat ja soovivad, et Eesti ühiskond oleks sallivam ka sotsiaalmeedia avarustes.

Registreerumiseks täida palun alljärgnev ankeet 28.oktoobriks SIIN.

Lisainfo: Irma Mets irma@mondo.org.ee +372 51 91 0258