Jüri Gümnaasium

Arhiveeritud — Kategooriad:

Jüri Gümnaasiumist osales HeaTeoTöö päeva projektis kokku 7 õpilast. Õpilased Jüri Gümnaasiumist töötasid DPD-s, AB Medical Grupp Eesti OÜ-s ja kaks õpilast töötas oma sugulase juures kodus. Töö, mida õpilased tegid ei olnud keeruline ja tagasiside oli positiivne. Osalesid heategevuslikust päevast huvitatud 11. klasside õpilased.

Ühe osalenud õpilase sõnul oli tegemist väga toreda ettevõtmisega ning mis kõige parem, tänu osalemisele sai ta endale ka suveks töökoha.

Jüri Gümnaasiumis oli HTT päeva projekti koordinaatoriks õpetaja Triinu Artma.

Triinu Artma räägib, miks Jüri Gümnaasium antud projektis osales:

Paljud Jüri Gümnaasiumi õpilased on õppetöö käigus puutunud kokku maailmahariduslike teemadega. Meil korraldatakse juba mitmendat aastat üritust „Jooks nälja vastu“, samuti on koolis käinud mitmed vabatahtlikud, kes on rääkinud on tööst ja tegemistest. Paljudes tundides näidatakse õpilastele erinevaid maailmaharidusega seotud filme ja toimuvad arutelud.

Kuna sel aastal HTT päevast osavõtnud õpilaste tagasiside oli positiivne, siis püüame järgmisel aastal kaasata rohkem õpilasi.

Kokku koguti MTÜ Mondo Tarkusefondi

dpd_logo