08.06.18

Maailmakooli suvekooli registreerimine on avatud!

Maailmakooli traditsiooniline suvekool keskendub sel aastal naiste ja laste õigustele ning kutsub osalema õpetajaid ja noorsootöötajaid Eestist ja Lätist. Suvekool toimub 21.-23. augustil Männisalu puhkekeskuses VõsulMaailmahariduse suvekooli kava sisaldab nii teoreetilist kui praktilist sisu, erinevaid õppemeetodeid mängitakse läbi ning osalejad jagavad õpetamiskogemusi omavahel.

Tegevused on toetatud Põhjamaade Ministrite Nõukogu vahenditest ja Välisministeeriumi arengukoostööks ette nähtud vahenditest. MTÜ Mondo partnerid suvekooli korraldamisel on Taksvärki (Soome), Green Liberty (Läti) ja Kodanikuhariduse Keskus (Eesti).

Osavõtutasu 40 eurot sisaldab koolitust, majutust (kaks ööd), toitlustamist ja transporti Tallinnast Võsule. Koolituse osalejale väljastatakse EHISes registreeritav tunnistus.

Registreeru 1. juulini siin: http://bit.ly/GE-summer

Koolituse ingliskeelne kirjeldust saab lugeda siin.

Lisainfo:

Terje Tamm terje@mondo.org.ee; +372 53365452