Amanda ja uus poiss

Selles animatsioonis tuleb Amanda lasteaeda uus poiss, kes on pärit Indiast. Alguses tundub, et ta ei taha teiste lastega suhelda ja oma mänguasju jagada. Elevant Modo viib väikese tüdruku rännakule Indiasse, kus nad vaatavad koos, milline poisi elu seal välja nägi. Amanda saab rännaku käigus aru, miks poiss ennast veidi kurvalt tunneb ja kuidas teda toetada saaks.

5-minutine animatsioon osa alushariduse õpetaja juhendmaterjalist “Amanda ja maailm”, mille hulka kuuluvad veel põnevad lastejutud ja illustratsioonid, ülesanded õpilastele ning metoodiline juhend õpetajatele. Vaata ka esimest animatsiooni “Amanda ja kõige tähtsam sõna”.

Animatsioon valmis MTÜ Mondo projektide „Maailmaharidus lasteaiast gümnaasiumini; Eesti panus kestliku arengu eesmärkidesse” ja “Jagatud teekonnad: faktid ja lood rändest 21. sajandil” raames, mida rahastavad ESTDEV – Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus ja Euroopa Komisjon.

Tagasi