Õiglase oktoobri viktoriin 2023

Oktoobris tähistame Eestis, Lätis ja Leedus õiglase kaubanduse kuud!

Fairtrade Eesti loodud värskes viktoriinis saad oma teadmised õiglasest kaubandusest proovile panna. Osalejate vahel loositakse välja toredaid auhindu, mille on välja pannud Prisma, Metanoia, Lidl, OA Coffee, Biomarket, CoffeeCup ja Paulig.

Viktoriinis on võimalik osaleda ka klassina. Kui õpetajal on suurel ekraanil viktoriini näitamise võimalus, siis logib tema ainsana viktoriini sisse. Nii on võimalik klassil ühiselt küsimuste kallal nuputada, arutleda ja õige vastus välja pakkuda. Iga õpilane saab hiljem iseseisvalt ka isiklikult osaleda ja ikka loosist osa saada. Võimalik on ka see, et õpetaja näitab ekraani, aga õpilased saavad oma isiklikest telefonidest juba samaaegselt osaleda – ikka arutelu rütmis.

Soovime edu!

Õiglase oktoobri viktoriin 2023